Instagram Otomatik Beğeni Satın Al

Türkiye'nin 8 yıldır En Güvenilir Tercihi olan İnstagramcim'dan İnstagram Aylık Otomatik Beğeni Satın Al! %100 Türk Gerçek & Ucuz Keşfet Etkili Oto Beğeni Satın Al!

Instagram Oto Beğeni Paketleri

Otomatik beğeni paketleri ile siz paylaşımı yaptığınız da hiç bir işlem yapmadan beğenileriniz yüklenir. Oto beğeni paketleri genel olarak butikler ve ünlü kişiler tarafından satın alınsa da normal kullanıcılar için de çok önemlidir. Instina den aldığınız instagram oto beğeni 30 gün boyunca çalışır ve sorunsuz olarak her paylaştığınız gönderiye gelir. Verdiğiniz tüm hizmetlerde önceliğimiz gerçek Türk profillerin kullanılmasıdır. Diğer satıcılar gibi yabancı veya sahte profiller ile asla karşılaşmayacaksınız. 

Instagram oto beğeni botu nedir?

Ana sayfanıza düşen gönderileri veya belirlediğiniz bir etikette yapılan paylaşımları (örnek: kuaför) siz hiç bir şey yapmadan hesabınızın gönderileri beğenmesini sağlayan programa Instagram oto beğeni botu denmektedir. Bu programın amacı başkalarının gönderilerini beğenerek dikkat çekmek ve onların da sizin gönderileriniz için etkileşimde bulunmasını ve sizi takip etmesini sağlamaktadır. Oto beğeni botu ciddi anlamda fayda sağlamaktadır ve hiç bir zararı yoktur. Tabi bunu Google'de bulduğunuz sahte sitelere yaptırmaktan çekinin aksi taktirde Instagram beğeni yapma konusunda size engeller koyabilir. Bu botun aylık oto beğeni hizmeti ile karıştırılmaması gerekmektedir zira ikisi de çok farklı hizmetlerdir. Birinde siz başkalarının gönderilerini beğenirken diğerinde sizin gönderileriniz beğenilir.

Neden Aylık oto beğeni satın alınır?

Paylaşmış olduğunuz gönderiler için yeterli sayıda beğeni alamıyorsanız burda devreye aylık oto beğeni girmektedir. Siz paylaşımı yaptıktan sonra otomatik olarak gönderinize beğeniler gelir. Siz sadece paylaşımı yapın sistem sürekli olarak profilinizi denetler ve bu sayede beğeniler gelir. Normal olarak gerçek takipçilerinizin yaptığı beğeniler yeterli olsada yavaş yüklenmesi gönderinizin kefşete düşmesini sağlamaz. Oto beğeni de ise hızlı ve anlık bir gönderim olduğu için paylaşmış olduğunu gönderi keşfet sekmesine direkt olarak girmektedir. Buna ek olarak gönderinize eklediğiniz etiketlerde de en üst sıraya yerleşirsiniz.

  • instagram oto beğeni satın alma hizmeti ile keşfet sekmesinde yer alın.

  • Sadece gerçek Türk kişiler tarafından gelen beğeni.

  • Tamamen organik gönderim ile asla yapay bir görüntü oluşmaz.

  • Hiç uğraştırıcı değil çünkü tamamen otomatik olarak çalışmakta.

  • Her hangi bir sınırlama yok istediğiniz kadar gönderi paylaşabilirsiniz.

  • Şifreniz istenmez sadece kullanıcı adınız yeterli.

Diğer işlemlerdeki gibi bu hizmetimizde de sizden şifre talep etmiyoruz. Sistemin çalışması için sadece kullanıcı adınız yeterlidir. Instagram oto beğeni satın al hizmeti tamamen organik bir işlemdir ve asla hesabınıza bir zararı olmaz aksine bir çok faydasını göreceğinizi garanti ediyoruz.

Başlığımızda da yazdığı gibi oto olan bu hizmetimizde bize hiç bir zaman ihtiyacınız olmayacak ama gine de bize ulaşmak isterseniz 7/24 destek alabileceğiniz aklınızda bulunsun. Instina.net her zaman müşterilerinin yanındadır.

  • Hiç bir sorun yaşamama garantisi ve 7/24 destek imkanı sadece bizde.

Eğer bir gönderiniz için almak isterseniz: Instagram beğeni satın al kategorimize bakmanız gereklidir.

En çok tercih edilen oto beğeni sistemi bizde!

instagramcim.com olarak sunduğumuz çeşitli beğeni sistemlerimiz ile 3.000'den fazla Instagram profili için aylık beğeni sağlamaktayız. 

  1. Yavaş beğeni: Dakika olarak yavaş yavaş yüklenen beğeni. Tamamen organik bir görünüm sağladığı için ünlü kişiler veya sponsorlu reklam anlaşması yapan popüler hesaplar tarafından tercih edilmektedir.

  2. Normal hızda beğeni: Yüksek sayıda takipçisi olan hesaplar için yavaş yerine normal hızda beğeni tavsiye edilir. Çok fazla takipçiniz varsa gönderilerinize beğenilerin hızlı gelmesi normaldir. Bu nedenle yavaş beğeniyi tercih etmenize gerek yoktur.

  3. Süper hızlı beğeni: En yüksek takipçili hesaplar için keşfet sekmesine çıkmak ve etiketlerde en yukarda olmak için süper hızlı beğeni tercih edebilirsiniz. Örnek olarak bu paket için hesabınız da 200bin takipçi olması gerekmektedir.

Süreç nasıl işliyor?

Sizin için en uygun olan beğeni kategorisini seçtikten sonra uygun beğeni paketini seçin. Daha sonra hemen satın al diyerek gerekli bilgileri giriyorsununuz ve satın alma işlemini tamamlıyorsunuz. İşlemin aktif olması için sizden sadece profilinizin kullanıcı adını istiyoruz. Sistemin aktif olması sadece 10 dakika sürüyor. Daha sonrasında dilediğiniz kadar paylaşım yapabilirsiniz. Artık paylaşımlarınız dilediğiniz beğeni miktarlarına ulaşacak ve etiketler de en üst sıralarda olacak.

Organik Artış ile %100 Gerçek Görünüm

Instagram yavaş oto. beğeni ile gerçek takipçileriniz beğeni satın aldığınızı asla anlayamacak. Gelen beğeniler yavaş yüklenir ve %100 gerçek bir görünüm sağlar. Sizin için sadece Türkiye'den ve özenle seçilmiş kullanıcılardan gelen bu etkileşimler sizin keşfet sekmesine çıkma şansınızı büyük oranda arttıracaktır.

Sahte beğenilerden kaçın

Bazı sayfalarda gelen anlık beğeniler yüzünden sizinle çalışmak isteyen firmalar veya butikler bu sahte görünüm yüzünden korkabilir ve sizin sahtekar olduğunuzu düşünebilir. Instagram oto yavaş beğeni hizmeti sadece seçili satıcılarda olduğu için ve asla anlaşılmadığı için profesyonel firmalar da tercih etmektedir. Bu hizmette hiç kimse sizin satın alım yaptığınızı anlayamaz. Dışardan bakıldığında asla anlaşılamaz.

Organik artış gösteren bu hizmetimiz herkes tarafından tercih edilmekte ve bizimde tavsiye ettiğimiz bir hizmettir.