Nasıl Sipariş Verebilirim?

Güncelleme tarihi: Eyl 3


Hemen WhatsApp a tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Toplamda 11 adet banka hesabımız mevcuttur, size uygun olana havale yapabilirsiniz veya dilerseniz bankamatikten ödeme yapabilirsiniz. Maalesef mobil ödeme hizmetlerinden yüksek komisyonlar ve faturalandıramadığımız için şu anda mümkün değildir. Lütfen havale yaptıktan sonra bilgilerin bulunduğu sayfadaki formu doldurunuz.

Şuan için online ödeme altyapımız aktif değildir. Sadece havale/eft kabul edebiliyoruz. En kısa sürede tekrar aktif olacaktır.

Instagram’ın Önemi


Eğer firmanızın veya kişisel bilinirliğinizi sosyal medya üzerinde arttırmak istiyorsanız, son günlerin en popüler uygulaması açık ara Instagram’dır. Genel anlamda Dünya’da ve ülkemizde en yaygın şekilde kullanılan sosyal medya sitesi, özellikle son dönemlerde yaptığı hikayeler gibi yenilikler ile de birçok rakibinin önüne geçmiştir.


Buna ilave olarak youtubeizlenmesatinal.com bir çok sosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör