İnsanları Eğlendirmek ve Onlarla Etkileşim Kurmak İçin IGTV'yi Kullanma

Bir şeyler yapabilmek için daha az seçeneğin olduğu mevcut durumda, insanlar internette eğlenmenin yollarını arıyor. IGTV, işletmeniz ya da topluluğunuzun ilgi alanlarıyla ilgili konularla bağlantılı uzun videolar paylaşarak hedef kitlenizle daha derin bağlar kurmanızın bir yoludur.


Kullanmaya başlama

IGTV, tam ekrandır (dikey ya da yatay) ve videolar, bir saate kadar uzunlukta olabilir. IGTV'de, yeni hayranlar ve müşteriler tarafından keşfedilmeniz için size daha fazla fırsat sunan kendi kanalınız olacaktır. İnsanlar IGTV'yi açtığında, Instagram'da takip ettikleri içerik üreticilerin, işletmelerin ve ilgi alanlarına göre içeriklerini beğenebilecekleri diğer kişilerin yayınını yaptığı videoların yer aldığı birden çok kanal görürler.


Orijinal (yeniden düzenlenmemiş) içerikler yayınını yaptığınızdan ve IGTV'nizin öne çıkmasını sağlamak amacıyla ses, düzenleme ve grafik tekniklerini kullandığınızdan emin olun. İlk 3 saniyede izleyiciyle etkileşim kurun. IGTV görüntülemelerinizi artırmak için daima Akış Önizlemesini kullanın. Yeni IGTV kırpma aracı, Instagram profil ızgaranızda iyi görünmesi için küçük resim görseli seçmenize olanak sağlar.


Bölümlerden oluşan bir temaya sahip IGTV içerikleri paylaşmak için Dizi aracını da kullanabilirsiniz.
Buna ilave olarak instalp'den bir çok sosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör