Instagram

Instagram :

Topluluğumuzun en genç üyeleri için İnstagram'ı daha güvenli hale getirmek

topluluğumuzun en genç üyeleri için daha güvenli bir deneyim oluşturmak için devam eden çabalarımızda birkaç güncelleme duyuruyor.


Doğum tarihinizi istemek


Bugünden itibaren instagram'da bir hesap oluştururken doğum tarihinizi isteyeceğiz. Kullanım şartlarımıza göre, çoğu ülkede bir hesaba sahip olmak için en az 13 yaşında olmanız gerekir. Bu bilgiyi istemek, reşit olmayan kişilerin İnstagram'a katılmasını önlemeye, gençleri daha güvenli tutmamıza ve genel olarak daha yaşa uygun deneyimler sağlamamıza yardımcı olacaktır. Doğum gününüz instagram'da başkalarına görünmez, ancak kendi özel hesap bilgilerinizi görüntülerken bunu görebilirsiniz.


Facebook Facebook hesabınızı instagram hesabınıza bağladıysanız, Facebook profilinizde bulunan doğum tarihini ekleyeceğiz. Bu genel bilgi değildir ve sadece kendi hesap bilgilerinizi İnstagram'da görüntülerken görebilirsiniz. Facebook instagram üzerinde doğum tarihinizi düzenleme de değişecektir. Bir Facebook instagram hesabınız yoksa veya hesaplarınızı bağlamadıysanız, doğum gününüzü doğrudan ınstagram'a ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz.
Bina yaşına uygun ve daha güvenli deneyimler


Önümüzdeki aylarda, hesap kontrolleri etrafında eğitim ve gençler için önerilen gizlilik ayarları gibi daha özel deneyimler oluşturmak için bizimle paylaştığınız doğum günü bilgilerini kullanacağız.


Mesajlaşma Gizliliğini Güçlendirmek


Son olarak, size İnstagram'da doğrudan mesaj gönderebilecek kişileri kontrol etmenize yardımcı olacak adımlar atıyoruz. Bu, yalnızca iletiye izlediğiniz kişilere izin verme ve sizi grup iş parçacıklarına ekleme olanağı sağlar. Bu ayarı etkinleştiren kişiler artık takip etmeyi seçmedikleri kimselerden mesaj, grup mesajı isteği veya hikaye yanıtı almayacaktır.

These newest updates are part of our ongoing commitment to ensuring Instagram remains a safe and supportive place, especially for the youngest people in our community. You can learn more in the Instagram Help Center.


Haber kaynağı :instagram

AlpMedya.net


Buna ilave olarak instalp'den bir çok sosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör