Instagram'da Küçük İşletmeleri Destekleme

İşletmeler COVID-19 krizi sırasında muazzam güçlüklerle karşılaşıyor ve onları desteklemek girişimcilerin, topluluklarımızın ve ekonominin iyiliği için son derece önemlidir. Bugün, işletmelerin bilgi sahibi olmasına yönelik daha fazla araçla beraber, insanların küçük işletmeleri keşfetmeleri ve desteklemeleri için yeni yolları duyuruyoruz.


Instagram'daki yeni "Küçük İşletmeleri Destekle" çıkartmasıyla, insanlar işletmelere sevgilerini Hikayelerde kolayca gösterebilirler. Takipçilerine hesabın bir önizlemesini sunmak için direk olarak çıkartmada işletmeden bahsedebilirler. İnsanlar çıkartmayı kullandığında hikayeleri ortak bir Instagram hikayesine eklenir, bu şekilde takipçileri bunu takip ettikleri kişilerin desteklediği diğer işletmelerle beraber görebilirler.
Küçük İşletmeleri Destekle çıkartması, iş yerleriin yeni müşterilere erişmesine ve hizmet sundukları kişilerle bağlantıda kalmasına yardımcı olabilir. Çıkartmalarda kendinden bahsedilen iş yerleri içeriği hikayelerinde tekrar paylaşabilir ya da kendilerini etiketleyen kişilere mesaj gönderebilir. İşletmeler çıkartmayı topluluklarındaki diğer girişimcilere seslenmek için de kullanabilir.


COVID-19 kaynaklı durum gelişmeye devam ederken, güncel gelişmelerden haberdar olmak en az iletişimde kalmak kadar önemlidir. Bu sebeple, iş yerleriin bu dönemde yardımcı olabilecek en son araç ve kaynaklar hakkında bilgi sahibi olmasına yardımcı olmak için işletme profillerine İşletme Kaynakları adında bir kısım ekledik. Uygulamadaki bu özellik, sitedeki mevcut COVID-19 dizinimizi tamamlamaktadır.


Bu zor zamanlardan geçerken küçük iş yerlerii destekleme konusunda kararlıyız ve güncellemeler bir hayli paylaşacağız.Buna ilave olarak instalp'den bir çok sosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör