Instagram Takipçi Satın Alma


ANINDA TESLİMAT & 30 GÜN TELAFİ

Alp Medya üzerinden satın alacağız tüm Instagram takipçi paketlerinde anında teslimat sağlanmaktadır. Siparişinizin onaylanmasının ardından yaklaşık 5-15 dakikalık süre içerisinde takipçileriniz 7/24 otomatik olarak yüklenecektir. Takipçilerde bir azalma meydana gelmesi durumunda, bizlere ulaşmanıza gerek kalmadan her 24 saatte bir otomatik telafi alırsınız. 2015 yılında hayata geçirdiğimiz Alp Medya Otomatik Telafi sistemi sayesinde vakit kaybı yaşamadan eksilen takipçileriniz otomatik olarak yenilenecektir. Alp Medya’dan tamamen güvenli bir şekilde instagram takipçisi satın alabilirsiniz.

''7/24 Anında Otomatik Teslimat''
''30 Gün Boyunca Otomatik Telafi Garantisi ''


KOŞULSUZ & ŞARTSIZ MEMNUNİYET
Alp Medya ekibi olarak el üstünde tuttuğumuz en önemli ve yegane politikalarımızdan biri de “Koşulsuz Memnuniyet“. Bu politikamız çerçevesinde, amacımız; satış öncesi ve satış sonrasında her daim müşterilerimizin memnuniyetini daimi kılmaktır. Bu bağlamda, deneyimli ve saygılı destek personelimiz ve benzersiz hizmetlerimiz ile sizlere sektördeki en iyi müşteri deneyimini sunuyoruz.


''Her Daim Koşulsuz Memnuniyet Garantisi''
''5 Yıllık Deneyim ve Sektörel Tecrübe''


7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ
Alp Medya ekibi olarak, 7 gün 24 saat müşteri desteği sunmaktayız. Instagram’da takipçi satın almayı düşünürken, satın alım yapacağınızın firmanın müşteri desteği avantajlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Bu bağlamda, Alp Medya ekibi olarak iş saatleri içerisinde telefon, whatsApp ve e-mail desteğiyle sizlere kesintisiz destek vermeyi amaçlamaktayız. İş saatleri dışında ve tüm tatillerde, sadece e-mail destek servisimiz, 7/24 hizmetinizde olacaktır.


''Alp Medya olarak, her daim birinci değerli müşterilerimizdir.''

GÜVENLİK & GÜVENİLİRLİK
Alp Medya ekibi olarak gizliliğinize son derece önem vermekteyiz. Bu bağlamda, Alp Medya üzerinden yapacağınız tüm işlemler asla ama asla 3.kişilerle paylaşılamaz. Ödemeleriniz 256-Bit SSL koruması ile gerçekleştirilir. Güvenlik konusunda kesinlikle Alp Medya’ya güvenebilirsiniz.
5 YILLIK SEKTÖREL TECRÜBE
Alp Medya ekibi olarak 5 yıllık sektörel tecrübemizle, isteklerinizi çok iyi biliyor ve sizleri memnun edebilmek adına gerekli tüm çabayı sarf ediyoruz. Sektörün en eski şirketi olan Alp Medya’ya güvendiğinizde asla pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Her türlü sorununuzda sizlere en doğru çözümü üretmek için buradayız.
''5 Yıldır Türkiye’nin en güvenilir takipçi satın alma sitesi ''GERÇEK & EFEKTİF KİTLE
Alp Medya’dan instagram takipçi satın almanın en güzel taraflarından biri de takipçilerin gerçek ve nitelikli hesaplar olmasıdır. Dünya geneli de olsa Türk de olsa, asla niteliksiz ve tamamen boş hesaplar gönderilmemektedir. Gönderilen takipçilerin çoğunluğu Alp Medya’nın özel filtreleme sistemlerinden geçerek, aktifliğini kanıtlamış hesaplar olacaktır. Gönderilen takipçiler gerçek olduğu için, Instagram’ın Keşfet sekmesinde de paylaşımlarınızın görünürlüğü buna paralel bir şekilde yükselecektir. Dolayısıyla organik ve doğal bir kitleye de direkt erişim sağlamış olursunuz.


'' Keşfet Sekmesi Etkili Paketler ''
'' Nitelikli ve Gerçek Instagram Takipçileri ''

Buna ilave olarak instalp'den bir çok sosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

26 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör