Instagram Uygulamasından Tanıtımlar İçin Ödeme Yapma

Bir ödeme yöntemi ekleyerek tanıtımı yapılan gönderilerinizin ödemesini Instagram uygulamasında yapabilirsiniz. Ayrıca, bir Facebook Sayfasını Instagram uzman hesabınıza bağlayıp Facebook reklam tanıtım hesabınızı kullen temelrak tanıtımı yapılan Instagram gönderilerinizin ödemesini yapabilirsiniz.


Başlamadan önce

Instagram hesabınızın bir Instagram işletme hesabına geçiş yapması gerekir.

Instagram hesabınıza bir Facebook Sayfası bağlamayı seçerseniz, kişisel Facebook hesabınız, bağlamak arzu ettiğiniz Sayfada yönetici görevine sahip olmalıdır. Instagram profilinizdeki açılır menüde bu Sayfa görünmüyorsa, yönetici görevine sahip olup olmadığınızı görmek için Facebook'ta Sayfanızın ayarlarını kontrol edin.

Hesabınıza bir ödeme yöntemi eklemek için:


Profilinize gidin ve sağ üst köşedeki simgesine dokunun.

Alt kısımdaki Ayarlar'a dokunun.

İşletme'ye dokunun.

Tanıtım Ödemeleri'ne dokunun.

Ödeme Yöntemleri'ne dokunun. Buradan, Facebook'a bağlı bir ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Ayrıca PayPal, kredi ya da banka kartı gibi ayrı bir ödeme yöntemi de ekleyebilirsiniz.


Not: Reklam hesabınızdaki en temel ödeme yöntemini değiştirirseniz, bu değişiklik hem Facebook hem de Instagram için geçerli olur.Buna ilave olarak instalp'den bir çok sosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör