Instagram Beğeni Satın Alma


KEŞFET SEKMESİNİ KEŞFEDİN

Türkiye’nin en büyük ve en popüler sosyal medya hizmet sağlayıcısı Alp Medya olarak, yeni özelliğimiz olan ‘Keşfet Etkisi‘ni sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Alp Medya üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm instagram beğeni satın al işlemlerinde geçerli olmak üzere, beğeni satın aldığınız fotoğrafların Instagram’da yer alan keşfet sekmesine düşme şansınız yaklaşık olarak %60 oranında arttırıyoruz. 5.yılımızda bize duyduğunuz güven ve sadakat paha biçilemez. Bu bağlamda, sorumluluklarımızın bilincinde olarak, her geçen gün sistemlerimizi sizlerin istediği şekilde güncelliyoruz.


GÜVENİLİRLİK DUYGUSU ÖNEMLİDİR

Yapılan araştırmalar sonucunda da görüldüğü üzere, Instagram’da sahip olduğunuz kullanıcı kitlesi ve buna paralel olarak fotoğraflarınızın aldığı beğeni sayısı, insanların gözünde önemli bir kriter haline geldi. Bu aşamada, Alp Medya ekibi olarak Instagram’da beğeni satın alma işlemlerinde tarafınıza aktarılan beğenilerin tamamının organik, gerçek ve aktif olduğunun garantisini vermekteyiz. Türk paketlerimizde, doğal ve gerçek türk beğenilere sahip olurken, dünya geneli paketlerimizde de yine aynı şekilde dünya genelinden tamamen gerçek ve aktif bir beğeni kitlesine sahip olacaksınız.


ALP MEDYA'DA TATİL YOK, TAM DESTEK VAR

Sektördeki 5 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere sadece iyi bir destek servisi sağlamıyoruz, en iyisini sağlamak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Bu bağlamda 2019 yılı itibariyle, satışını yaptığımız tüm sosyal medya ürünleri için, 7 gün 24 saat, tatil günleri de dahil olmak üzere satış öncesinde ve sonrasında sorularınızı en uygun biçimde cevaplandırıyoruz. Satış öncesinde sizleri bilgilendiriyor, satış sonrasında ise memnuniyetinizi daimi kılmak için çaba sarf ediyoruz. Bize her daim sorularınızı yöneltmekten ve destek almaktan çekinmeyin.

EN ÖNEMLİSİ; GÜVENLİK & GİZLİLİK

Sizlere şunun garantisini verebiliriz ki Alp Medya üzerinden gerçekleştireceğiniz her işlemde güvenlik ve gizlilik maksimum seviyededir. 256 Bit-SSL koruması sitemiz genelinde aktiftir. Siparişlerinizde, sizlerden alınan mail ve kullanıcı adı gibi bilgiler ise asla ama asla 3.kişiler ile paylaşılamaz.

Buna ilave olarak instalp'den bir çok sosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

21 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör