Instagram Hata Veriyor !

Instagram, görüşünüzü paylaşmak, en son trendlerle ve toplumla güncellenmek için en iyi platformlardan biridir. Instagram hata veriyor konusu ile tüm hatalarınıza en doğru çözümler bu blogda.

Instagram’da istediğiniz birini takip edebilirsiniz. Kullanıcılar arasında Facebook bağımlılığını birçok kez aştı. Birçok kullanıcı Instagram’ı cihazlarında kullanmaya çalışırken Instagram hata veriyor ile karşılaşıyor. Hata belirli nedenlerle görünebilir, ancak bu nedenler duruma göre değişebilir. Instagram’ınızda da aynı hatayla karşılaşıyorsanız, doğru yazıya denk geldiniz çünkü bu makalede bunu açıklayacağız.

Instagram Hataları Çözümleri


Yöntem 1: Bir Süre Bekleyin


Instagram sunucusu bazen bazı sorunlarla karşılaşabilir ve bu nedenle siteye geçici olarak erişemeyebilirsiniz. Hata, sunucunun sorunu nedeniyle görünüyorsa, beklemenize rağmen hiçbir şey yapamazsınız. Gerçekten sunucuyla ilgili bir sorun olup olmadığını doğrulamak için arkadaşınızdan aynı durumla karşı karşıya olup olmadığını sorabilirsiniz. Diğerleri de sorunu not ederse, sorun kesinlikle sunucuyla ilgilidir. Tek yapmanız gereken, hata otomatik olarak kaybolana kadar beklemek.


Yöntem 2: Facebook ile Giriş


Her şeyden önce, Facebook’unuzun yardımıyla Instagram’a eriştiğinizden emin olun. Açıkçası, bu yöntemi kullanabilmek için hesaplarınızın birbiriyle eşleştirilmesi gerekir. Facebook ile Instagram arasındaki bağlantı oldukça faydalıdır, çünkü daha sonra Facebook aracılığıyla Instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Cihazınızda hala “Üzgünüz bir şeyler ters gitti” ile karşılaşırsanız, sonraki yöntemleri okumaya devam ettiğinizden emin olun.


Yöntem 3: Facebook’u Windows 10 Uygulaması ile Bağlama


Eğer Instagram hata sorununu çözmede başarısız olduysanız, Windows 10 Instagram uygulamanızı düşünün. Evet, bu uygulamanın sorun için mükemmel bir çözümü var ve uygulamayı bilgisayarınıza indirmemiş olsanız bile, Microsoft Store’a gidin ve indirin. Uygulama indirildikten sonra, uygulamayı başlattığınızdan emin olun ve ardından hesap bilgilerinizle Instagram hesabınıza girin. Doğrudan mesajlarınızı okuyun ve kullanıcılara yanıt verin. Ardından Ayarlar’a gidin ve ardından Facebook’taki arkadaşları bulun. Bundan sonra, Facebook profilinizi Instagram’a bağlayın ve bir süre bekleyin. Hata mesajınız neredeyse çözüldü ve yeterince bekledikten sonra mobil Instagram’da da oturum açabileceksiniz. Bu yöntem, aynı hatayla karşılaşan kullanıcıların çoğu için de çalışır.


Yöntem 4: Hesabınızı Geçici Olarak Devre Dışı Bırakma

  • Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınıza geri dönün, ardından bir internet tarayıcısına erişin ve Instragram.com adresine gidin.

  • Şimdi kimlik bilgilerinizle giriş yapın.

  • Ayarlar’a gidin.

  • “Hesabımı Geçici Olarak Devre Dışı Bırak” seçimini tercih edin.

  • Ardından, Giriş Sorunları’na gidin (Instagram’dan ayrılmak için bu nedeni belirtiyorsunuz). (Instagram)

  • Şimdi şartları kabul ettiğinizden emin olun ve ardından hesabınızı engelleyin.

  • Ardından, tüm sekmeleri ve bilgisayarı kapatın.

  • Önümüzdeki 3 saat boyunca Instagram’a giriş yapmayın.


Bundan sonra, mobil uygulamanızda hesabınıza giriş yapın ve Instagram neden hata veriyor sorununu çözdüğünüzde hesaba erişebileceksiniz.Buna ilave olarak alpmedya'dan bir çoksosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör