Konu Tanıtımı

Bugün Facebook İnstagram, yakın arkadaşlarınıza bağlı kalmanıza yardımcı olan yeni bir kamera ilk mesajlaşma uygulaması konuları başlatıyor.


Son birkaç yılda, İnstagram'da görsel olarak paylaşmanın ve önemsediğiniz insanlarla bağlantı kurmanın birkaç yeni yolunu sunduk – Hikayelerdeki günlük anları paylaşmaktan doğrudan görsel mesajlara kadar. Ancak küçük arkadaş çevreniz için, gün boyunca daha fazla bağlı kalma ihtiyacını gördük, böylece ne yaptığınızı ve fotoğraf ve videolarla nasıl hissettiğinizi iletebilirsiniz. Bu yüzden özel, özel bir alanda yakın Arkadaşlarla mesajlaşmanın yeni bir yolu olan Threads oluşturduk.


Konular gizlilik, hız ve akılda yakın bağlantıları ile tasarlanmış bağımsız bir uygulama. İnstagram yakın arkadaş listenizle fotoğraf, video, mesaj, hikaye ve daha fazlasını paylaşabilirsiniz. İş Parçacıklarında size kimin ulaşabileceğini kontrol ediyorsunuz ve en önemli olan insanların etrafındaki deneyimi özelleştirebilirsiniz.


Mesaj Sadece Yakın Arkadaş

Geçen yıl, biz yakın arkadaşlar tanıttı, seçtiğiniz insanların seçkin bir grup ile daha kişisel anları paylaşmak için. Şimdi, İnstagram yakın arkadaş listenizdeki bu kişileri mesajlamak için konuları kullanabilirsiniz ve sadece onlar için özel bir gelen kutusu ve bildirimleriniz olacaktır. Henüz ayarlanmış bir listeniz yoksa, uygulamayı indirdiğinizde doğrudan iş parçacıklarından birini yapabilirsiniz.
Fotoğraf ve videoları anında paylaşın

Konular İnstagram üzerinde yakın arkadaşlarınızla bir fotoğraf veya video paylaşmak için en hızlı yoludur. Bu kameraya doğrudan açılır ve kısayollar eklemenizi sağlar, böylece sadece iki musluklar ne yaptığınızı paylaşabilirsiniz.


Arkadaşlar Durumu İle Ne Kadar Olduğunu Öğrenin

Biz gün boyunca arkadaşlarınızla yetişmek için daha kolay bir yol istediğini duydum – bir fotoğraf göndermek veya bir görüşme için zaman yok, özellikle. Bu yüzden statü yarattık. Önerilen bir durum (Studying Eğitim) arasından seçim yapabilir, kendi (Proc erteleme) oluşturabilir veya otomatik olarak koordinatlarınızı vermeden nerede olduğunuza dair küçük bağlam parçalarını paylaşan otomatik durumu (🚗 hareket halindeyken) açabilirsiniz. Sadece yakın arkadaşlarınız durumunuzu görecek ve tamamen opt-in.


Durum akılda Gizlilik ile Oluşturuldu - eğer durumunuzu ve kiminle paylaşmak olmadığını kontrol eder.


Konu iOS ve Android bugün küresel yayıyoruz başlayacak. Biz konuları önemsediğiniz insanlara biraz daha yakın getirebilir umuyoruz.kaynak:instagram

Alpmedya.net


Buna ilave olarak instalp'den bir çok sosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör