MARKALI İÇERİKLER

İnsanları güvendikleri içerik üreticilerin görüşleri yoluyla sevecekleri ürün ve markalarla yakınlaştırma.

Genel Bakış


Markalı içerikler, bir markanın kültür ile reklamların kesiştiği noktada özgün olarak yeni tüketiciler bulmasına, savunuculuk oluşturmasına ve işletme etkisini artırmasına olanak tanır. İşletmeler, işletme sonuçlarını artıracak özgün, etki yaratan ve ilgi çekici kreatifler üreten içerik üreticilerle işbirliği yaparak marka hikayelerini paylaşmak ister. Instagram markalı içerikleriniz için çok önemli bir mecra sunar ve KÜLTÜRÜ TANIMLAYAN ve İLERİYE TAŞIYAN içerik üreticilerin sesleri aracılığıyla KÜLTÜR ile bağlantı kurmanıza olanak tanıyarak şunları sağlar:

  • Tüketicilere sevdikleri ve güvendikleri sesler aracılığıyla erişim.

  • Trendlere giden organik bir giriş noktası.

  • Sosyal ve kültürel hareketleri canlandırma olanağı.

  • Bilinirlik, güven ve değerlendirme gibi çok önemli marka duygularına ulaştıran kestirme bir yol.

Markalı içeriklerin sunduğu fırsatlar; kreatif geliştirme süreçlerini, markalı içerik kampanyalarınızın etkililiğini takipçi, yorum ve paylaşım öğelerinin ötesine geçerek ölçmenize olanak tanıyan güçlendirme ve hedefleme özellikleriyle birleştirmenizden doğar.


Ürünler

İçerik üretici keşfini, içerik güçlendirmeyi, içerik açıklamasını ve içerik üreticilerle ticaret yapmayı mümkün kılan temel ürünler geliştirdik.

Marka İşbirliği Yöneticisi ile içerik üreticileri keşfetme Marka İşbirliği Yöneticisi, markalara ve içerik üreticilere birbirlerini bulma, birbirleri hakkında daha fazla bilgi alma ve birbirleriyle bağlantı kurma konularında yardımcı olan bir araçtır. Şunları yapabilirsiniz:

  • Her bir içerik üreticiyle hedef kitlelerinizin eşleşme yüzdesini görmek için hedef kitle eşleşmesi ayarlayın.

  • Herhangi bir içerik üreticiyi veya içerik üretici grubunu seçin ve benzer hedef kitlelere sahip yeni içerik üreticiler bulun.

  • Eski markalı içerik ortaklarınıza, Sayfanızı beğenen içerik üreticilere ve daha fazlasına dayalı olarak özelleştirilen içerik üretici listelerini keşfedin Kritik önem taşıyan ortaklıkları Markalı İçerik etiketi ile açıklama Tüketicilerin gördükleri gönderilerin ücretli olduğunu bilmeleri kritik önem taşır. İçeriklerin Instagram'da nerede görüldüğü fark etmeksizin açıklamayı kusursuz hale getirmek ve kolaylaştırmak için Markalı İçerik etiketini geliştirdik. Markalı İçerik Etiketi Akışta, Hikayelerde, Reels'te ve Canlı Yayında kullanılabilir. Markalı İçerikleri Markalı İçerik Reklamlarıyla Güçlendirme Markalı içerikler, popüler içerik üreticilerin hedef kitlelerine erişmek için olağanüstü bir yoldur. Markalı İçerik Reklamlarıyla markalı içeriklerinizin erişimini bir içerik üreticinin organik hedef kitlesine ulaşacak biçimde genişleterek milyonlarca tüketiciye erişim sağlayabilir ve kritik etkililik ölçümleri yapabilirsiniz. İçerik üreticilerden alışveriş yoluyla ticareti içerik üreticilerle birleştirme İçerik üreticilerin ürünlerinizi doğrudan kendi gönderilerinde etiketlemelerini sağlayarak markalı içeriklerinizde ticaretle birleştirin ve böylece, insanlara Instagram'dan hiç ayrılmadan işletmenizi keşfedip alışveriş yapma olanağı tanıyın. İçerik Üreticilerden alışveriş özelliği, ABD'de Instagram'da alışverişi tamamlama özelliğini kullanan işletmeler tarafından kullanılabilir.4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör