Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Kurumsallık ön planda tutularak, sizin için en doğru starteji belirlenir. Bu stratejiler bir ayı dolduracak derecede planlanır ve böylece aktif bir sosyal medya kullanımı sergilenir. Aynı zamanda gerekli olan tüm diğer çalışmalar tarafımızdan yürütülerek markanızın, firmanızın veya işletmenizin bilinirliği arttırılır. Gözünüz arkada kalmadan, günü gününe tüm işlemleriniz tarafımızca yapılır.Sektör ve Rekabet Analizi Nedir?


Sizler için en doğru sonucu verecek strateji belirlenebilmesi açısından, sektörün ve rakiplerin bilinmesi çok önemlidir. Bu aşamada sizin tarafınızda sektörünüz detaylıca dinlenir tarafımızca araştırılır. Rakiplerinizin sosyal medya da varlığı detaylı olarak incelenir böylece en doğru sonuçlar doğuracak kararlar alınarak yol haritası çizilir.


Sosyal Medya İçerik Planlaması Nedir?


Tüm analizler bittikten sonra ay içerisinde yapılacak olan paylaşımlar öncesinden planlanarak sizler için ilgi çekici, akılda kalıcı içerikler uzman grafikerlerimiz tarafından size özel bir şekilde tasarlanır. Takvim planlaması doğrultusunda günü ve saati geldiğinde paylaşımınız yapılır.


Aylık Raporlama Yapıyor musunuz?


Ay sonunda işletmenizin tüm sosyal medya hesaplarındaki takipçi, etkileşim, içerik ve yönetim raporlamasını yapıyor sizlere kurumsal bir şekilde şeffaf bir online rapor sunuyoruz. Ayrıca raporlara ihtiyacınız kalmadan gözle görülür büyüme sözü veriyoruz.
Buna ilave olarak instalp'den bir çok sosyal ağ hizmetini satın alabilirsiniz. Instagram profilinizi güçlendirmek için burdaki servislerimize göz atın.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör